Home / Showbiz / Fejohet Soni Malaj, bashkon forcat me Klevin edhe në biznes

Fejohet Soni Malaj, bashkon forcat me Klevin edhe në biznes

Soni Malaj ka lënë pas historinë e saj me balerinin italian Mirko.
Këngëtarja tashmë ka nisur një histori të re dashurie dhe burime të afërta me çiftin kanë thënë se ata e kanë zyrtarizuar lidhjen edhe me fejesë, shkruan GazetaExpress.

Të pandarë me njëri-tjetrin, çifti kanë bashkuar forcat edhe në biznes duke hapur një lokal në Tiranë, i cili mban emrin “Sophie”.

Ndryshe artistja e njohur nga martesa e saj me Mirkon, ka një vajzë, ndërsa kujtojmë se ajo ishte në lidhje dashurie edhe me këngëtarin Flori Mumajesi./GazetaExpress/

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *