Home / Showbiz / Fjalët e para të Fjolla Morinës pas aksidentit (Foto)

Fjalët e para të Fjolla Morinës pas aksidentit (Foto)

Fjolla Morina është lajmëruar pas aksidentit të pësuar.

Këngëtarja u përplas me makinën e saj duke u aksidentuar rrugës për Shkup.

Ajo u trajtua në spitalin e urgjencës në Shkup, teksa duket se tash i është kthyer vetëdija dhe është lajmëruar për fansat dhe mediat, shkruan Telegrafi.

Në një komunikatë të sajën personale në Instagram, ajo tregon se ka dalë nga spitali dhe është shëndoshë e mirë.

 Fjalët e Fjollës:
fjollaaa

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *