Home / Kryesoret / Gruevski kohët e fundit po i lutet Zotit, po kërkon shpëtim nga PSP-ja?!

Gruevski kohët e fundit po i lutet Zotit, po kërkon shpëtim nga PSP-ja?!

Kryetari i VMRO-DPMNE-së, Nikolla Gruevski dje e vizitoi kishën Shën Dimitria në qendër të Shkupit, transmeton TetovaSot.

Në momentet e tërheqjes së abolimit nga ana e presidentit Gjorgje Ivanov dhe punës së Prokurorisë Speciale Publike, si duket Nikolla Gruevskit do t`i duhet ndihma e Zotit kundër Katica Janeva.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *