Home / Kryesoret / Ju prezantojmë hitin “Unë e ti” nga Albana Mesuli!

Ju prezantojmë hitin “Unë e ti” nga Albana Mesuli!

E ëmbël dhe me një zë fantastik, një këngë nga ato që përshtaten me verën dhe ndryshe nga të tjerat. Kjo është kënga ardhur me klip me titull “Unë e ti” nga këngëtarja Albana Mesuli.

Nga shikimet dhe shpërndarjet edhe nga artistë të njohur që është bërë padiskutim se do të jetë një hit i kësaj vere të nxehtë.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *