Home / Lajme / Kronika e zezë / Kamioni e shkeli për vdekje këmbësorin

Kamioni e shkeli për vdekje këmbësorin

Këmbësori humbi jetën në fatkeqësi aksidentale e cila pak më parë ka ndodhur në Novo Lisiçe.
Sipas informatave të para kamioni me targa të Shkupit ka goditur një këmbësor në bulevardin “Serbia” në Lisiçe.

Kamioni e ka shkelur këmbësorin derisa e ka kaluar bulevardin te kalimi për këmbësorë ndërmjet dy pompave të benzinës në këtë bulevard dhe në afërsi të stacionit policor në Lisiçe,

Policia menjëherë ka arritur në vendin e ngjarjes dhe është duke u bërë hetim, ndërsa trafiku është rrënduar.

Gjithashtu lexo

Katër të lënduar në afër Gostivarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma rreth orës 23 në autostradën Gostivar-Tetovë në afërsi të pikës së pagesës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *