Home / Showbiz / Kanita me Castor vijnë si “Champion” (Video)

Kanita me Castor vijnë si “Champion” (Video)

Ashtu si edhe gazeta jonë kishte sot shkrimin se do të vijë shumë shpejt një këngë që i kushtohet kombëtares shqiptare që po merr pjesë në Kampionatin Europian.

Ku fliste për zërin e ëmbël të këngëtares Kanita, e cila erdhi me këngën “Champion” me një klip dhe në bashkëpunim me reperin shqiptar që këndon dhe jeton në Suedi, Castor aka Illion.

Kënga dhe klipi ka nisur të pëlqehet shumë dhe ka qëlluar pikërisht në dy ditët para se kombëtarja shqiptare të luajë me Zvicrën të shtunën e 11 Qershorit.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *