Home / Lajme / Botë / Kjo foto ‘çmendi’ internetin më 2010, ja çfarë ka ndodhur pas 6 vjetësh (Foto)

Kjo foto ‘çmendi’ internetin më 2010, ja çfarë ka ndodhur pas 6 vjetësh (Foto)

Fotoja e këtij babai me 6 fëmijë të vegjël ka bërë jo pak bujë në internet.

Në pamje të parë, duket si montazh, por në fakt fotoja është e vërtetë dhe babai ka fëmijë gjashtënjakë.

Fotoja me bebet u bë virale në vitin 2010, ndërsa 6 vite më vonë, familja ka publikuar një foto tjetër me gjashtënjakët, katër djem dhe dy vajza.
gg_1465491997-7049821

mcghee-sextuplets-recreate-photo-3_1465492002-8927164

Gjithashtu lexo

Tërmet i fortë e goditi pjesën jugore të Altlantikut

Një tërmet me intensitet prej 6,7 ballësh sipas shkallës Rihter e goditi sot pjesën jugore …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *