Home / Lajme / Maqedoni / Kush vozit Lamborghini aventador në Tetovë

Kush vozit Lamborghini aventador në Tetovë

Tetovarët gjithmonë janë shquar për surpriza dhe befasi të shumta derisa nëpër rrugët e qytetit kanë parakaluar makina superluksoze nga më të ndryshmet dhe markat më të reja.

Një tjetër makinë këto ditë që po bën xhiro nëpër qytet është edhe Lamborghini Aventador ngjyrë metalike e cila ka mahnitur gjithë tetovarët.
Kjo lloj makine është një tip shumë unik dhe shumë i rrallë në mbarë botën pasiqë është shumë luksoz dhe i shtrejtë e madje i limituar. E të tjerët që nuk kanë pasur rastin ta shohin se si duket, u’a sjellim ne..
13334553_10209282034278212_1086363846_o

Gjithashtu lexo

Katër të lënduar në afër Gostivarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma rreth orës 23 në autostradën Gostivar-Tetovë në afërsi të pikës së pagesës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *