Home / Lajme / Kronika e zezë / Lajmi i Fundit / Krim i rëndë në familje, burri vret me thikë gruan e më pas veten

Lajmi i Fundit / Krim i rëndë në familje, burri vret me thikë gruan e më pas veten

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Korçë, ku burri ka vrarë gruan dhe më pas vetën. Policia ka shkuar në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e krimit.

Njoftimi zyrtar

Më datë 19.06.2016  në orën 11.15 jemi njoftuar nga shërbimet e Patrullës së Përgjithshme se në lagjen nr 17 në Korçë, në rrugën “Ajet Xhindoli”  në banesë një shtetas, pas një konflikti për motive të dobëta, dyshohet ka vrarë me thikë bashkëshorten e tij dhe me pas ka goditur veten, i cili u  dërgua në gjendje të rëndë në Spitalin Rajonal Korçë. Burri ka ndëruar jetë sapo ka mbërritur pranë spitalit.

Gjithashtu lexo

Shqiptarja që ndodhej në zonën e sulmit në Barcelonë: Për 30 sekonda kam mundur të vdes unë me të bijën (Video)

Vetëm 30 sekonda kanë shpëtuar nga vdekja Rominën, gruan e re shqiptare dhe vajzën e …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *