Home / Kryesoret / Lençe Ristoska flet për “Monstrën”

Lençe Ristoska flet për “Monstrën”

Dëgjimi i përgjimeve rreth rastit “Monstra” varet drejtpërdrejt nga rrethanat dhe kushtet.

Lençe Ristoska, zëdhënësja e PSP-së, deklaroi se gjatë shtatorit pritet të punojnë në hapësira të reja, ku madje do të kenë edhe softver që do t’u mundësojë në dëgjimin e materialeve të përgjuara.

Besoj se pas shtatorit do të kemi mjaft përgjigje për shumë çështje, – deklaroi ndër të tjera ajo.

Gjithashtu lexo

Vetëndizet vetura e mërgimtarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma në dalje të fshati Zherovjan për në fshatin Radiovcë, është vetë-ndezur në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *