Home / Kryesoret / Meçi më i famshëm i Muhammad Ali (Video)

Meçi më i famshëm i Muhammad Ali (Video)

Muhammad Ali kundër George Forman nga viti 1974 konsiderohet si një prej meçeve më të mëdha në histori të boksit.

Muhammad Ali ka vdekur në moshën 74-vjeçare boksieri më i famshëm i botës.

Pas një problem të rëndë në frymëmarrje dhe një rënie në koma, ai ka mbyllur sytë përgjithmonë në një spital, në Feniks, Arizona.

Gjithashtu lexo

Policia me apel ndaj lokaleve të natës – (VIDEO)

Muajt e verës janë karakteristike kur në  shumë lokale hotelerike frekuentohen gjatë orëve të natës, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *