Home / Lajme / Rajon / Për një veturë, rrehen 8 persona

Për një veturë, rrehen 8 persona

Policia e Kosovës ka njoftuar së në Pejë tetë burra janë përfshirë në një përleshje fizike, për një arsye qesharake – për pastrimin e një veture.

Si pasojë e përleshjes dy nga të dyshuarit kanë pësuar lëndime të lehta trupore për çka dhe u është ofruar tretmani mjekësor.

Me urdhër të prokurorit, katër nga të dyshuarit janë dërguar në mbajtje, kurse katër të dyshuarit tjerë janë liruar në procedurë të rregullt./Express/

Gjithashtu lexo

Vdes ish-kryeministri Bajram Rexhepi – (VIDEO)

Ish- kryeministri i Kosovës, Bajram Rexhepi ka ndërruar jetë pas një sëmundje për të cilën …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *