Home / Lajme / Kronika e zezë / Përdhunohet një vajzë e mitur në Manastir

Përdhunohet një vajzë e mitur në Manastir

Një grua nga Manastiri ka denoncuar në polici së është përdhunuar mbesa e saj.

Policia njoftoi se 49 vjeçarja M.A ka denoncuar se në dy raste, dje dhe një javë më parë në shtëpinë ku ka jetuar edhe 12 vjeçarja, mbesa e saj nga ana e dhëndrit V.A (45) janë kryer akte seksuale mbi mbesën e saj.

Policia ka arrestuar dhëndërin dhe kundër tij do të ngriten padi penale.

Gjithashtu lexo

DAÇIÇ NE E DIMË PËR ÇFARË JENI MARRË VESH – (VIDEO)

Serbia pretendon se shërbimet e inteligjencës së Maqedonisë kanë përgjuar diplomatët e saj por edhe …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *