Home / Kryesoret / Plaka e humbur në fshatin Gajre u gjet e vdekur

Plaka e humbur në fshatin Gajre u gjet e vdekur

Para disa ditës familjarët e plakës 80 vjeçare Nazife Jakupi lajmëruan që ka humbur në rethana të pa njohura, por dje disa familjarë të sajë e kanë gjetur plakën 80 vjeçare Nazife Jakupin të vdekur në afërsi të fshatit Gajre.

Familjarët thonë për Televizionin Koha se tek trupi i plakës nuk ka shenja dhune por vdekja është e natyrshme, ata falenderojnë të gjith qytetarët të cilët u angazhuan për gjetjen e plakës dhe ata të cilët dhan informacionet më të vogla në lidhje me këtë rast.

Varimi i të ndjerës Nazife Jakupi është bërë sot në fshatin Gajre të Tetovës.

Televizioni Koha shpreh ngushllime tek familja Jakupi nga fshati Gajre.

Gjithashtu lexo

Katër të lënduar në afër Gostivarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma rreth orës 23 në autostradën Gostivar-Tetovë në afërsi të pikës së pagesës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *