Home / Kryesoret / Remenski: Bulevardi para Qeverisë do të quhet “Revolucioni i Larmë”

Remenski: Bulevardi para Qeverisë do të quhet “Revolucioni i Larmë”

Nënkryetarja e LSDM-së, Frosina Remenski mbrëmë mori pjesë në protestën e Revolucionit të Larmë në Shkup.

“Së bashku me qytetarët po i japim fund këtij krimi mbi Maqedoninë”, deklaroi Frosina Remenski dhe shtoi se Bulevardi para Qeverisë do të quhet “Revolucioni i Larmë”.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *