Home / Lajme / Botë / Shikoni garën e çmendur mes veturës Lamborghini dhe motoçikletës Honda (Video)

Shikoni garën e çmendur mes veturës Lamborghini dhe motoçikletës Honda (Video)

Lamborghni është një nga super veturat më të shpejta në botë dhe kushton tepër shtrenjtë.
Por, adhuruesit e shpejtësisë kanë mundësi të blejnë diçka shumë më lirë, e që është edhe më e shpejtë, transmeton Telegrafi.

Megjithëse Honda CBR 100RR nuk është motoçikleta më e shpejtë, ia del ta tejkalojë makinën e modelit Huracan.

Këtë të fundit të gjithë kanë dëshirë ta kenë në pronësi, por pse të mos konsiderohet edhe motoçikleta si opsion i mundshëm, e që është shumë më i lirë.

Shikoni në videon e postuar më poshtë, garën e shpejtësisë ndërmjet këtyre dy ‘bishave’.

Gjithashtu lexo

Pakistan: Vdesin gjashtë ushtarë pas shpërthimit të bombës

Një bombë rrugore, e cila ka pasur cak një konvonj me trupa ushtarake në jugperëndim …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *