Home / Kryesoret / Shiqoni traumen që e ka pësuar fëmija 3 vjeçar , ta rënqeth trupin (VIDEO)

Gjithashtu lexo

Aksidentohen dy autobusë dhe dy makina, 15 të lënduar në Strumicë

15 persona janë lënduar dje në një aksident rrugor në rrugën lokale në fshatin Bansko …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *