Home / Kryesoret / Si dhe nga erdhën “bombat” rreth përgjimeve?

Si dhe nga erdhën “bombat” rreth përgjimeve?

Prokuroria Speciale theksoi se po heton se nga kanë mundur të dalin bisedat e përgjuara që u publikuan ndaj disa personaliteteve publike politike, përfshirë ato të BDI dhe sa ato janë autentike.

Zëdhënësja e këtij institucioni, Lençe Ristovska, theksoi se po bëhen hetime dhe se po shqyrtohet çështja se si ka pasur mundësi të dalin në opinion dhe të shpërndahen këto materiale të përgjimeve, kush ka mundur ti nxjerrë dhe sa ato janë autentike.lajm

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *