Home / Kryesoret / Të martën e ardhshme është festa e Fitër Bajramit

Të martën e ardhshme është festa e Fitër Bajramit

Të martën e ardhshme, me 5 korrik është ditë pushimi për të gjithë qytetarët e Republikës së Maqedonisë.

Sipas kalendarit të festave të ministrisë së punës dhe politikës sociale, dita e parë e Fitër Bajramit që sivjet i bie me 5 korrik, është ditë pushimi për të gjithë qytetarët.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *