Home / Lajme / Rajon / Tjetër video shokuese , djali godet me grusht vajzën në mes të Tiranës (Video)

Tjetër video shokuese , djali godet me grusht vajzën në mes të Tiranës (Video)

Pas video sekuencës ku burri dhunon me shkelma ish bashkëshorten e tij në mes të rrugës teksa ajo mban 2 fëmijë, në redaksinë e Ora News ka mbërritur një tjetër video shokuese të dhunës ndaj femrës në mes të rrugës dhe në mes të ditës.

Është regjistruar në Tiranë, në zonën e ish-bllokut. Në videosekuencë duket një vajzë dhe dy djem.

Njëri prej djemve, i veshur me të verdhë dhe me çantë në krah përpiqet ta qetësojë vajzën. Në moment djali tjetër i veshur me pantallona të shkurtra dhe xhinse, pasi largohet për pak metra kthehet dhe e qëllon me grusht vajzën mu në fytyrë.

Video të tilla tregojnë se fenomeni i dhunës ndaj femrës vijon të mbetet shqetësues.

Gjithashtu lexo

Shqiptari grabit të moshuarin, i futet në shtëpi dhe i merr 100 mijë euro

Një tregtar 73-vjeçar italian është grabitur në mënyrën më mizore të mundshme, dhe autor është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *