Home / Lajme / Kronika e zezë / Tragjedi e rëndë: Këto janë dy tetovarët e rinj që humben jetën sonte në aksident – FOTO

Tragjedi e rëndë: Këto janë dy tetovarët e rinj që humben jetën sonte në aksident – FOTO

Abil Asani (25) dhe Arben Bllaca (18) janë dy të rinjtë tetovarë që humbën jetën sonte në aksidentin me motoçikletë që ndodhi në autostradën Tetovë-Shkup afër Zonës së Lirë Ekonomike në Tetovë. Ekipet e policisë dhe prokurori publik janë në vendngjarje për të konstatuar shkaqet e aksidentit.

2

1

Gjithashtu lexo

Bogojeski: Mbetja e Gruevskit në krye të VMRO-DPMNE-së, në dobi të LSDM-së

Iniciatori i reformave në VMRO-DPMNE, Petar Bogojeski kërkoi largimin e Nikolla Gruevskit nga pozita e …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *