Home / Kryesoret / Tragjedi në Shkup: Qëllohet për vdekje 31-vjeçari

Tragjedi në Shkup: Qëllohet për vdekje 31-vjeçari

Tek poligoni për qitje në Kamnik, gjatë ditës së djeshme është gjetur i vdekur A.M, 31 vjeçar nga Shkupi. Rastin në polici e ka paraqitur Ndihma e Shpejtë Mjekësore, e cila ka shkuar në vendin e ngjarjes ku ka konstatuar se A.M është qëlluar me armë zjarri.

Ekspertizë në vendngjarje kanë kryer ekip i Prokurorisë Publike dhe i SPB Shkup. Nga vendi i ngjarjes është marrë arma e zjarrit ndërsa trupi i të ndjerit është dorëzuar Instituti për Mjekësi Ligjore. Po punohet në zbardhjen e plotë të rastit.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *