Home / Kryesoret / Vazhdojnë aktivitetet e policisë rrugore në Tetovë, konstatohen shkelje të reja

Vazhdojnë aktivitetet e policisë rrugore në Tetovë, konstatohen shkelje të reja

Shtatë persona pa leje për vozite dhe nëntë vetura me regjistrim të skaduar, si dhe një person i cili ka drejtuar me ndalesë janë zbuluar në aktivitetet e djeshme të policisë rrugore në Tetovë, njofton SPB-Tetovë, transmeton TetovaSot.

Në këto aktivitete janë konstatuar edhe shkelje tjera ligjore të cilat janë përmbyllur me 23 dënime. Aktivitetet e këtilla në Pollog do të vazhdojnë edhe në periudhën e ardhshme.

Gjithashtu lexo

Vetëndizet vetura e mërgimtarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma në dalje të fshati Zherovjan për në fshatin Radiovcë, është vetë-ndezur në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *