Home / Showbiz / VIP’at që do ta agjërojnë Ramazanin (Foto)

VIP’at që do ta agjërojnë Ramazanin (Foto)

Të agjërosh do të thotë të mos konsumosh ushqim, ujë dhe as marrëdhënieve seksuale prej lindjes deri në perëndimin e diellit. Këto janë rregullat kryesore për një agjërues. Pastaj duhet edhe të sillesh mirë, të flasësh mirë, të ndihmosh të varfërit e të dhurosh shumë dashuri.

Këtë gjë jemi në dijeni që edhe shumë politikan e shumë këngëtarë shqiptarë i qëndrojn besnik muajt të shenjët të RamazanitDisa nga emrat e “VIP” të cilët kanë deklaruar që agjërojn tashmë e disa vite.

Artistë të shumtë kosovarë : si Teuta Kurti, Ledri Vula, Lyrical Son, MC Kresha, Gili, Leonara Jakupi, Big Mama etj., janë agjërues prej vitesh. Po ashtu edhe Tuna, Shpat Kasapi e Adrian Gaxha

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *