Home / Sport / Zyrtare: Shala zbulon të ardhmen pas ‘përjashtimit’ nga Shqipëria

Zyrtare: Shala zbulon të ardhmen pas ‘përjashtimit’ nga Shqipëria

Pas Berat Gjimshtit dhe Amir Rrahmanit, edhe Herolind Shala ka komentuar largimin nga ekipi përfaqësueses i Shqipërisë

“Përshëndetje miq. Siç e dini nuk jam pjesë e skuadrës për në Francë, por un do të vazhdoi ta përkrahi Shqipërinë dhe të jem pjesë e vendit tim. Zgjedhjet e trajnerit duhet respektuar dhe shpresojë në sukses në kampionatin evropian. Gjithçka që keni lexuar për mua nuk janë të vërteta, do të jem pjesë e Shqipërisë përgjithmonë. Forca Shqipëri. ‪#‎HS”, ka shkruar Shala në Facebook.
shala_1464955637-1937764

Gjithashtu lexo

Ylli i Shkëndijës: Nuk kemi çfarë të humbasim ndaj Milanit

Ardian Cuculi ka thënë se Shkëndija do të tentojë të bëjë lojën e saj dhe …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *