Home / Lajme / Botë / Vritet Sabina Sulaj në Munich – Viktima e parë shqiptare e sulmeve terroriste

Vritet Sabina Sulaj në Munich – Viktima e parë shqiptare e sulmeve terroriste

Në sulmin në Munih të Gjermanisë ka vdekur shqiptarja Sabina Sulaj.

Këtë gjë për Gazetën Express e ka konfirmuar nëna e Armela Segashi, Nazmija, vajza  e cila aktualisht është e zhdukur.

Ajo tha se për vajzën e saj akoma nuk ka informacione por shtoi se shoqja e saj Sabina ka vdekur.

“Krejt çka di për Sabinën është se nëna e saj është nga Shqipëria dhe babai është nga Kosova. Ajo ka qenë shoqe me vajzën time Armelën”, tha Nazmija për Gazetën Express.

Gjithashtu lexo

Bashkimi emocional pas 3 vjetësh, i fëmijës së rrëmbyer nga ISIS, me familjen e tij (Video)

Një djalë 12-vjeçar jazidi është bashkuar me nënën e tij në Kanada tre vjet pasi …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *