Home / Kryesoret / Aksident Në rrugën lokale në fshatin Poroj

Aksident Në rrugën lokale në fshatin Poroj

Në rrugën lokale për në fshatin Poroj, dje rreth orës 14 e 30 min, ka ndodhur një aksident trafiku ku kanë marr pjesë: vetura e tipit jugo me tagra nga Tetova, e drejtuar nga 40 vjeçari Z.D. nga fshati Poroj dhe motoçikleta “Kimko”, njashtu me tagra nga Tetova e drejtuar nga E.A.(29) nga i njëjti fshat.

Në aksident, motoçiklisti lëndohet dhe dërgohet në spitalin e Tetovës për ndihmë mjekësore.

Është kryer kontroll në vendngjarje dhe po punohet në zbardhjen e rastit ku dëmi i përgjithshëm material vlerësohet diku në 40.000 denar.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *