Home / Kryesoret / Aksidentohet Ermal Mamaqi dhe Alban Skenderaj (FOTO)

Aksidentohet Ermal Mamaqi dhe Alban Skenderaj (FOTO)

Sipas mediave kosovare shkruhet se mbrëmjen e djeshme Ermal Mamaqi dhe Alban Skenderaj janë aksidentuar me makinë.

Ata po ktheheshin nga Shkupi ku ishin pjesëmarrës në një lokal nate në të cilin kanë performuar. Vetë Albani kishte postuar në profilin e tij në Facebook posterin ku shfaqej së bashku me Ermalin në një lokal që quhej “NewStar”.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *