Home / Lajme / Botë / Babai i Dijamant Zabërgjës del në vendin ku iu vra djali me fotografinë e tij në duar (Foto)

Babai i Dijamant Zabërgjës del në vendin ku iu vra djali me fotografinë e tij në duar (Foto)

The Guardian publikon nfotografitë e babait të Dijamant Zabërgjës, 20 vjeçarit kosovar të vrarë nga sulmi në Munih, babai i të cilit shihet se ka dalë në vendin e ngjarjes më fotografinë e Dijamantit

The Guardian – Babai i njërit prej të vrarëve del në vendin ku iu vra djali nga sulmi terrorist në Munih.

Kjo është një situatë mjaftë e dhimbshme. Babai i të vrarit mbanë në dorë fotografinë e birit të rij dhe një tufë me lule.

Gjithashtu lexo

Nga shtatori, administrata në dy ndërrime

Pas dy javësh, qytetarët edhe pas orës 16 do të mund të nxjerrin, certifikatën e …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *