Home / Kryesoret / Fazliu: Të gjithë kryetarët e komunave të BDI-së s’kanë punuar sa kryetari i Studeniçanit (VIDEO)

Fazliu: Të gjithë kryetarët e komunave të BDI-së s’kanë punuar sa kryetari i Studeniçanit (VIDEO)

Deputeti i PDSH-së Bekim Fazliu dje në një senacë të kuvendit tha se kryetari i komunës së Studeniçanit ka punuar më shumë se të gjithë kryetarët e komunave që udhëheq BDI-ja. “Gjithçka që ka bërë ka bërë vet, nëse smund ti ndihmoni, mos e pengoni që të realizohen këto projekte, sepse bëni çmos që në komunën e Studeniçanit të pengoni realizimin e projekteve” u shpreh Fazliu.

Ai tha se ka edhe kryetarë komune që punon edhe pa ndihmën e pushtetit qendror, dhe ti mbledhësh bashkë të gjithë kryetarët e komunave të BDI-së sa ka punuar kryetari i Studeniçanit nuk mund të krahasohet dot, nuk mund ta mbrinë edhe pse me pengesa në çdo hap në çdo projekt.

Gjithashtu lexo

Katër të lënduar në afër Gostivarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma rreth orës 23 në autostradën Gostivar-Tetovë në afërsi të pikës së pagesës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *