Home / Kryesoret / Filloi protesta mijëra shqiptarë mbildhen në Kumanovë, “Me ALMIRIN” (FOTO)

Filloi protesta mijëra shqiptarë mbildhen në Kumanovë, “Me ALMIRIN” (FOTO)

Mijëra shqiptarë vazhdojnë të grumbullohen në mbështetje të familjes Aliu dhe në kërkim të drejtësisë për vrasësin e Almirit, katër vjeçarit nga Kumanova.

#ALMIR4
13595856_1005016586280677_1824324238_n-620x330

Gjithashtu lexo

Starnawski përsëri zhytet në Matkë

Zhytësi i famshëm speleologjik, Krzysztof Starnawski nga Polonia, së bashku me ekip të zhytësve vendas …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *