Home / Lajme / Kronika e zezë / Hakmerren shqiptarët – e rrahin vëllain e shoferit që vrau Almirin

Hakmerren shqiptarët – e rrahin vëllain e shoferit që vrau Almirin

Rreth 20 shqiptarë të armatosur me thikka dhe boksa të hekurit kanë sulmuar vëllain e atij që shkeli Almirin.

Sulmi thuhet që është bërë në vëllanë e maqedonit që e shkeli Almirin, derisa viktima është duke u trajtuar në spital.

“Kam pesë prerje të thella me thika dhe vazhdimisht jam goditur me objekte të forta. Kundër njërit nga sulmuesit nuk është ngirtur as akuzë derisa ende ka protesta kundër vëllaut që shqiptarët e quajnë terrorist. Ende nuk është shkruar e vërteta për këtë rast”, ka thënë Boban, vëllai i personit që akuzohet se e ka shkel me qëllim djalin 4 vjeçar, Almirin

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *