Home / Kryesoret / Imri Murati sjell këngën “Sharmante”

Imri Murati sjell këngën “Sharmante”

Këngëtari i mirnjohur nga Tetova por që jeton në Saint Gallen të Zvicrës Imri Murati, këtë verë ka sjellur hitin verorë “Sharmante”, si çdo herë është përkujdesur që të sjellë risi tek fansave dhe dashamirëve të muzikës zbavitëse.

Kënga “Sharmante” është realizuar në Hotel Izgrev nga Produksioni Jehona, Muzika dhe aranzhimi nga Nexhat Mujovi – Virusi, teksti nga Ejup Shabani.

Për më tepër ndiqeni klipin.

Gjithashtu lexo

Gjenden eshtra njeriu në një shpellë në Gostivar – (VIDEO)

Gjatë hulumtimeve të bëra në një shpellë në Malin e Thatë, në afërsi të fshatit …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *