Home / Kryesoret / Ky person ka pesë ditë që ka humbur pa nam e pa nishan!

Ky person ka pesë ditë që ka humbur pa nam e pa nishan!

Emrin e ka Muharem Jusufi, është 29 vjeç, ka mjekër dhe flokë pak më të gjata se në fotografi.
Ka pesë ditë që nuk është kthyer në shtëpinë e tij në Tetovë

Familja e ka paraqitur rastin në polici, por gjithashtu u bën apel qytetarëve nëse kanë ndonjë informacion të lajmërohen në numrin e celularit 072 666 177.

Gjithashtu lexo

Katër të lënduar në afër Gostivarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma rreth orës 23 në autostradën Gostivar-Tetovë në afërsi të pikës së pagesës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *