Home / Kryesoret / Mirveti dhe Ramizja vijnë me këngë kushtuar gurbetçarëve

Mirveti dhe Ramizja vijnë me këngë kushtuar gurbetçarëve

Dy këngëtarët e njohur nga Tetova që njëherit janë edhe bashkëshortë janë rikthyer me një tjetër projekt të ri për këtë vit. Është kjo kënga ”Në gurbet”, projekt ky kushtuar gurbetçarëve.

Ky projekt është realizuar edhe me videoklip shumë verorë si dhe një këngë mjaft e bukur që për mërgimtarët do jetë mjaftë e pritur për shkak të fabulës së këngës që po trajtohet.

Klipi u realizua nga Televizioni Koha Tetove, teksti nga Dardan Foniqi si dhe falemenderojmë Restorant Relax fshati Dobrosht dhe kompaninë Schmiedmann.

Për më shumë ju ftojmë të dëgjoni këngën e të shihni klipin…

Gjithashtu lexo

Humb jetën aktori i mirënjohur

Kuzey Vargin, një prej emrave më të njohur të kinematografisë turke është përcjellë për në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *