Home / Lajme / Kronika e zezë / Sulmohet 34 vjeçari nga Zhelina

Sulmohet 34 vjeçari nga Zhelina

34  vjeçari me iniciale S.L nga Zhelina, ka denoncuar se përderisa me furgonin e tij ka lëvizur në rrugën “Marshall Tito”, në afërsi të “Ish- Monopolit” para tij menjëherë është ndalur një veturë e tipit “Ford Focus”, me targa të Tetovës dhe vozitësi ka filluar një zënkë verbale me shoferin e Fordit në lidhje me ndaljen, ndërsa një i panjohur përmes dritarës së hapur të automjetit me shpejtësi ka hapur derën dhe e ka nxjerë jashtë, e ka shtrirë në tokë  dhe ka filluar që ta godasë më grushte në kohë dhe trup. Nga goditjet e marra S.L ka humbur vetëdijen, ndërsa kur ka ardhur në vetëdije është drejtuar për në spitalin klinik të Tetovës për ndihmë. Pak më vonë është identifikuar dhe është thiur sulmuesi A.R 36-vjeçarë nga Tetova. Po punohet për zbardhjen e plotë të rastit, pa çka do të pasojë edhe padi adekuate.

Gjithashtu lexo

Shqyrtohet mundësia për punën në dy turne të kopshteve

Qeveria e Maqedonisë është duke e shqyrtuar mundësinë për të vendosur orar në dy turne …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *