Home / Kryesoret / Të hënën 15 minuta do të ndërpirtet komunikacioni Kërçovë – Ohër

Të hënën 15 minuta do të ndërpirtet komunikacioni Kërçovë – Ohër

Komunikacioni në rrugën Kërçovë – Ohër, midis qafës malore Presekë dhe fshatit Vërbjan, të hënën do të ndërpirtet rreth 15 minuta, prej orës 13 deri në orën 15.

Në këtë periudhë do të zbatohen punime në rrugë me minim, informon Qendra e dispeçerëve e Lidhjes Automote të Maqedonisë.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *