Home / Lajme / Kronika e zezë / Tetovë: Dy persona plagosen në darsëm

Tetovë: Dy persona plagosen në darsëm

Dy persona janë plagosur dje në një dasëm në fshatin Kallnik të Tetovës, kur nga një person i panjohur është shtënë me armë zjarri njofton buletini policor i Policisë së Tetovës.

Sipas SPB-Tetovë dje në ora 17:30 nga SPB-Tetovë është marrë njoftim se në orën 12:30 në fshatin Pallçisht i Epërm në shtëpinë familjare të H.M.(49) gjatë darsmës nga ana e një personi të panjohur është shtënë me armë zjarri dhe janë plagosur H.M. dhe djali i tij J.M. (24).

Të plagosurit janë dërguar në Spitalin e Tetovës dhe më pas janë lëshuar për kurim shtëpiak. Policia merr masa për zbardhjen e rastit.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *