Home / Kryesoret / “U Kall” vera me videoklipin e ri të Kelit

“U Kall” vera me videoklipin e ri të Kelit

Sonte këngëtari i mirnjohur nga Gostivari Keli ka lansuar videoklipin më të ri “U Kall”. Kjo verë si duket do të jetë shumë më e nxehtë për ata të cilët do ta shikojnë këtë klip, pasi Keli din të ju befasoj me videoklipe Hot.

Femra të bukura, pamje mahnitëse nga bregdeti i Ksamilit, këngë ritmike pa dyshim se kjo do të jetë hiti veror për kët vit.
Për tekstin u përkujdes vet Keli, muzika Ylber Qahili, studio Meti, dhe producenti Arf Ibishi.

Gjithashtu lexo

Gjenden eshtra njeriu në një shpellë në Gostivar – (VIDEO)

Gjatë hulumtimeve të bëra në një shpellë në Malin e Thatë, në afërsi të fshatit …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *