Home / Kryesoret / Varimi i Almirit 4 vjeçarë bëhet sot pas namazit të Ikindisë

Varimi i Almirit 4 vjeçarë bëhet sot pas namazit të Ikindisë

Almir Aliu, djaloshi 4 vjeçarë i shtypur qëllimit me makinë nga një qytetar maqedonas dhe që mbrëmë ka ndëruar jetë, do të varoset sot.

Varimi i të ndjerit do të bëhet pas namazit të Ikindisë në varrezat e qytetit rrugës për në fshatin Rramanli, fshat ky i komunës së Kumanovës e që gjendet prapa Lagjes së Trimave.

Televizioni Koha, ndan dhimbje me familjen e Almirit dhe shprehë ngushëllimet më të thella familjes të Almirit.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *