Home / Lajme / Kronika e zezë / Aksidentohet Radmila Shekerinska

Aksidentohet Radmila Shekerinska

Sot, në vendbanimin Mrzenici në Gjevgjeli, ka ndodhur një aksident trafiku, ku një veturë ka kaluar në mënyrë të parregullt në anën tjetër të rrugës dhe është përplasur me veturën private ku ka qenë edhe nënkryetarja e LSDM-së, Radmila Shekerinska, me babain e saj, njoftuan nga LSDM-ja, .

Nënkryetarja e LSDM-së, Shekerinska dhe familjarët e saj janë në gjendje të mirë shëndetësore.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *