Home / Kryesoret / Hasanbegu edhe sot në kërkim të Elife Fejzullahut

Hasanbegu edhe sot në kërkim të Elife Fejzullahut

Familjarët e vogëlushes 16 muajshe Elife Fejzullahu njoftojnë se sot për herë të fundit do të kërkojnë foshnjën e zhdukur që para dy javëve, kur edhe ndodhën vërshimet që lanë pas vetes shumë viktima dhe shkaktuan dëm të madh material. Në kërkimet e sotme përveç banorëve të Hasanbegut dhe një numri të madh të vullnetarëve nga vendet e tjera do të përfshihen edhe ushtria dhe policia.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *