Home / Kryesoret / Informacioni zyrtarë I Policisë për aksidentin në Sllatinë

Informacioni zyrtarë I Policisë për aksidentin në Sllatinë

Gjatë ditës së sotme rreth orës 13 e 45 minuta, në afërsi të varrezave të fshatit Sllatinë është regjistruar aksidenti I radhës ku janë aksidentuar dy vetura të tipit Golf. Njërin e ka drejtuar 37 vjeçari A.R nga Tetova dhe tjetrin një 52 vjeçarë  A.R, nga fshati Sllatinë. Vozitësi I Golfit nga fshati Sllatinë ka marrë lëndime trupore dhe është dërguar në Spitalin Klinik të Tetovës. Është kryer hetim në vendine  ngjares dhe punohet në zbardhjen e plotë të rastit.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *