Home / Kryesoret / Koce Tranjanovski i padëshiruar në Hasanbeg

Koce Tranjanovski i padëshiruar në Hasanbeg

Banorët e Hasanbegit kanë përzënë nga fshati kryetarin e qytetit të Shkupit Koce Trajanovski. Ky i fundit u shfaq në zonat e përmbytura me tre orë vonesë dhe kjo gjë ka revoltuar banorët. Ata fajin për dëmet ia kanë hedhur Trajanovskit, i cili pasi ka parë reagimet e banorëve është larguar nga Hasanbegu, ndërsa është përcjell edhe me fyerje.

Gjithashtu lexo

Katër të lënduar në afër Gostivarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma rreth orës 23 në autostradën Gostivar-Tetovë në afërsi të pikës së pagesës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *