Home / Kryesoret / LOE: Kompanitë t’u ndihmojnë qytetarëve të goditur prej motit të keq

LOE: Kompanitë t’u ndihmojnë qytetarëve të goditur prej motit të keq

– Lidhja e Odave ekonomike (LOE) ju bën thirrje të gjitha kompanive të kyçen në aksionin për t’i ndihmuar qytetarët e goditur prej motit të ligë i cili e kaploi rajonin e Shkupit.

“Kompanitë mund të dorëzojnë ndihmë për nevojat elementare dhe përkujdesjen e qytetarëve të goditur prej fatkeqësisë në pikën e hapur në zyrat e bulevardit “Mitropolit Teodosij Gologanov” 1 ose përmes telefonit kontaktues 02/3091440 prej orës 09-17″, informoi LOE

Gjithashtu lexo

Stejt Departamenti: Qeverisja e VMRO-së ka nxitur diskriminim fetar në Maqedoni

Grupet religjioze në Maqedoni vlerësojnë se ish-Qeveria e VMRO-DPMNE-së e ka favorizuar Kishën Ortodokse – …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *