Home / Kryesoret / Maratonë rekreative me biçikleta në Kodrën e Diellit

Maratonë rekreative me biçikleta në Kodrën e Diellit

Në kuadër të Festivalit malor Kodra e Diellit sot do të mbahet maratonë rekreative malore me biçikleta.

Maratona është me gjatësi prej 59 kilometrave dhe do të fillojë në afërsi të qendrave për skijim në Kodrën  e Diellit. Priten afro 300 garues.

Gjithashtu lexo

Policia me apel ndaj lokaleve të natës – (VIDEO)

Muajt e verës janë karakteristike kur në  shumë lokale hotelerike frekuentohen gjatë orëve të natës, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *