Home / Kryesoret / MPJ dhe Prokuroria Themelore Publike nuk respektojnë zinë

MPJ dhe Prokuroria Themelore Publike nuk respektojnë zinë

Edhe pse është ditë zie, flamujt e Ministrisë së  punëve të jashtme dhe të Prokurorisë Themelore Publike nuk janë lëshuar në gjysmë shtizë

Flamujt e objekteve të MPJ edhe të Prokurorisë Themelore Publike nuk janë lëshuar në gjysmë shtizë edhe pse Qeveria sot e ka caktuar ditë zie për shkak të vdekjes së 21 personave nga vërshimet në Shkup.

Gjithashtu lexo

Tym, zjarr e mbeturina në komunat shqiptare, politikanët bëhen gati për fushatë,rinia pa shpresa

Partitë shqiptare në Maqedoni kanë filluar përgatitjen për fushatën e zgjedhjeve lokale të cilat pritet …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *