Home / Kryesoret / Ngushëllime nga Ambasada gjermane për viktimat nga moti i lig

Ngushëllime nga Ambasada gjermane për viktimat nga moti i lig

 Ambasada e Republikës Federale të Gjermanisë ka shprehur keqardhjen e thellë për viktimat nga moti i lig që ndodhi të shtunën më 6 gusht.

“Mendimet tona dhe keqardhja jonë janë me viktimat, të lënduarit dhe me familjet e tyre”, theksohet në kumtesën nga Ambasada gjermane në Shkup

Gjithashtu lexo

Katër të lënduar në afër Gostivarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma rreth orës 23 në autostradën Gostivar-Tetovë në afërsi të pikës së pagesës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *