Home / Kryesoret / Nuk ka konsensus për zgjedhjen e anëtarit të 5-të të Komisionit për ndjekje të prezantimit medial

Nuk ka konsensus për zgjedhjen e anëtarit të 5-të të Komisionit për ndjekje të prezantimit medial

– Komisioni i përkohshëm për ndjekje të prezantimit medial nuk ka arritur konsensus për zgjedhjen e anëtarit të pestë.

Siç kumtoi Agjencia për Shërbime Mediale Audio dhe Audiovizuale e Republikës së Maqedonisë, në takimin e sotëm, komisioni i përkohshëm për ndjekje të prezantimit medial nuk arriti konsensus për zgjedhjen e anëtarit të pestë.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *