Home / Kryesoret / Rektori i UT-së Vullnet Ahmeti duke ndihmuar në Hasanbeg

Rektori i UT-së Vullnet Ahmeti duke ndihmuar në Hasanbeg

I veshur me çizme, doreza dhe me veshje pune, rektori i Universitetit të Tetovës, Vullnet Ameti ka kaluar dje tërë ditën, duke ndihmuar banorët në pastrimin e shtëpive dhe oboreve të tyre në Hasanbeg,

Gjithashtu lexo

Vetëndizet vetura e mërgimtarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma në dalje të fshati Zherovjan për në fshatin Radiovcë, është vetë-ndezur në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *